Haberler
Foto Galeri
Video Galeri
 • 0

  Etkinlik

 • 0

  Aktif Katılımcı

 • 0

  Farklı Partner

 • 0

  Yayın

Değerli Yerel Yönetim ve Demokrasi Dostları,

Demokrasi ve insan haklarının yerleşip yaşamasını sağlayacak olan temel kurumların olan yerel yönetimler olduğunu kabul eden WALD, faaliyetlerini yarınları değiştirme gücüne sahip olanları cesaretlendirmek, teşvik etmek ve insanların hayatlarında fark oluşturmak için yürütmektedir. WALD yapmış olduğu çalışmalarla; sivil toplum, özel sektör ve kamu kurum ve kuruluşları temsilcilerini, uzmanlarla bir araya getirerek, kamu ve sivil toplum alanındaki yeni yaklaşımlar konularında bilgi paylaşımına da imkan sağlamaktadır.

Amacımız, Türkiye’nin çağdaşlaşmasına ve demokrasinin gelişimine katkıda bulunmak olacaktır. Özellikle, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı tarafından belirlenen Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ni stratejik çalışma planımıza entegre etmemiz, en elzem konularda, ulusal ve uluslararası alanlarda gerçekleştireceğimiz çalışmalarımız toplumsal faydaya dayalı katkılar sunmamızı sağlayacaktır. Bu doğrultuda, mülteciler ile devam etmekte olan projelerimizin yanı sıra, WALD, girişimcilik ve istihdam konularında da projeler geliştirmektedir.

Tüm yerel yönetimlere, resmi kurum ve kuruluşlara, STK’lara, tüm paydaşlarımıza ve etkinliklerimize katılım sağlayan herkese bize duydukları güven ve sağladıkları destek için teşekkürlerimi sunuyorum.

Mehmet Duman
WALD Yönetim Kurulu Başkanı